Cea mai bună ofertă

Datorită modului în care Optima a structurat pachetele de servicii prestate, reușește să întâmpine cu succes nevoile Asociațiilor de Proprietari la prețuri cât mai corecte.

Asociație mică 20 apartamente

394 Lei

pe lună

Renunțând la Casierie, această Asociație poate reduce considerabil cheltuielile. Întreținerea se poate achita la Bancă sau online.

• Administrare Contabilă
  • Conturi Online
  • Plata cu cardul

Asociație medie 45 apartamente

699 Lei

pe lună

De cele mai multe ori Proprietarii se gospodăresc și își întrețin scara blocului fără a fi nevoie să mai solicite ajutor în zona de Administrare Tehnică.

• Casierie
  • Administrare Contabilă
  • Administrare Financiară

*Tarifele afișate se aplică pentru Asociațiile care au un cont curent în bancă și care nu au restanțieri la plată.
Pentru a primi o ofertă detaliată, creată special pentru Asociația dumneavoastră, vă rugăm să ne contactați.
Toate tarifele de mai sus includ acces nelimitat pentru toți proprietarii Asociației în portalul Aviziero