Administrare Imobile București – Vertical Admin

Administrator ImobileAdministrare Imobile BucureștiLeave a Comment

Site: http://www.administrare-blocuri.ro/

Obiectivul nostru il reprezinta activitatea de administrare de imobile (blocuri). Avem experienta in activitate de administratie si dorinta declarata de a îmbunatati, zi de zi, calitatea acestor servicii de administrare prestate catre asociatii de proprietari sau locatari.

Am reusit ca multe blocuri preluate cu probleme, sa ajunga  la un un nivel de siguranta in administrare, prin liste de plata, contabilitate si plati sigure si corecte. Intodeauna am dovedit locatarilor ca suntem solutia optima pentru o administrare eficienta.

Impreuna putem rezolva problemele dumneavoastra privind administratia blocului si contabilitatea asociatiei de locatari.

Administram proprietatile potrivit standardelor de profil, cautand astfel imbunatatirea conditiilor de trai, cresterea confortului si a securitatii proprietarilor si nu in ultimul rand optimizarea cheltuielilor prin diminuarea si chiar eliminarea pierderilor existente.
Tarifele aplicate se pot afla contactând firma la site-ul menționat mai sus.